Strona Głowna Oferta indywidualna Noclegi Promocje / Nowości Cennik Kontakt

Wypoczynek? Tylko w Lubuskiem - krainie lasów i jezior!

Zastanawiają się Państwo, gdzie wyjechać nad jezioro? Najlepszym miejscem będzie Ośrodek Wypoczynkowy "Nowy Dworek", zlokalizowany na terenie województwa lubuskiego. Lubuskie słynie z licznych jezior, a Paklicko Wielkie, nad brzegiem którego proponujemy Państwu wypoczynek, to prawdziwy raj dla wędkarzy i plażowiczów. Czyste wody, plaże przystosowane dla turystów. Na terenie naszego ośrodka oddajemy do dyspozycji 19 domków letniskowych, gwarantujemy dostęp do strzeżonej plaży, smacznego jedzenia oraz parkingu.

Z wypoczynku w Lubuskiem zadowoleni będą również amatorzy pieszych wędrówek i grzybobrania. Lubuskie lasy zajmują niemal 50% całego obszaru województwa, dlatego możecie być Państwo pewni, że malowniczych duktów leśnych w tej okolicy na pewno Wam nie zabraknie. Nie ulega zatem wątpliwości, że poszukujący wyciszenia mają tu niepowtarzalną możliwość bliższego obcowania z przyrodą.

Prócz lasów i jezior, w Lubuskiem czeka mnóstwo innych turystycznych atrakcji, m. in. znany w całej Polsce - pomnik Chrystusa Króla, bunkry, pocysterski klasztor, a także mnóstwo imprez kulturalno-sportowych, organizowanych w sezonie letnim w pobliskich miejscowościach.

Poszukując idealnej formy wypoczynku, nie zastanawiajcie się Państwo dłużej, gdzie wyjechać nad jezioro. Weźcie rodzinę, przyjaciół, a nawet ukochanego pieska i odwiedźcie nas podczas urlopu. Jesteśmy pewni, że urokliwa okolica, uzupełniona ofertą naszego ośrodka, spełni Wasze oczekiwania i sprawi, że miło spędzicie czas na łonie natury.