DOMKEK STANDARD
DOMEK S-ka

Domki nad jeziorem Lubuskie

Na wymarzony urlop nie trzeba jechać do luksusowego kurortu. Jedną z ciekawszych propozycji dotyczących wczasów jest spędzenie wolnego czasu na łonie natury. Wiele w tej kwestii ma do zaoferowania Ziemia Lubuska, tereny piękne, a przy tym gwarantujące spokój z dala od zgiełku wielkich miast i typowych turystycznych miejscowości. W organizacji takiego urlopu może Państwu pomóc nasz ośrodek wypoczynkowy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty dotyczącej domków letniskowych nad jeziorem w Lubuskiem.

Nowy Dworek leży w sercu Pojezierza Lubuskiego, czyli terenów określanych czasem jako "kraina pięciuset jezior". W rzeczywistości jest ich nawet więcej, zaś całość krajobrazu uzupełniają liczne wzgórza morenowe i piękne doliny. Nasz ośrodek zlokalizowany jest tuż nad jeziorem Paklicko Wielkie, zaledwie 100 metrów od zejścia na plażę.

Malownicze krajobrazy - Domki letniskowe Lubuskie

Mała odległość umożliwia pełne korzystanie z uroków wodnych aktywności. Gości z naszych położonych w Lubuskiem domków nad jeziorem zachęcamy do kąpieli, pływania kajakami czy wędkowania. Na terenie ośrodka działa wypożyczalnia sprzętu, co pozwoli Państwu uzyskać potrzebne akcesoria.

Województwo lubuskie zachwyca krystaliczną wodą jezior i malowniczymi krajobrazami. To również miejsce doskonałe do zwiedzania w bardziej tradycyjny sposób - Nowy Dworek położony jest niedaleko Świebodzina, słowiańskiego grodu i późniejszego średniowiecznego miasta lokowanego na prawie niemieckim. Zabytki w Lubuskiem zachowały się w doskonałym stanie, dzięki czemu trasy zwiedzania są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających turystów.

Domki letniskowe w Lubuskiem - wygoda i dzika przyroda

Podstawą naszej działalności są domki nad jeziorem w Lubuskiem, ale także pole namiotowe i campingowe. Goście zdecydowani na noclegi w domkach mogą skorzystać z budynków przeznaczonych dla czterech osób oraz jednego będącego w stanie pomieścić sześć osób. Wszystkie domki są wyposażone i dostosowane do potrzeb wczasowiczów, aby zapewnić im jak największy komfort podczas urlopu.

Na terenie naszego ośrodka działają bar i kuchnia, zatem nasi Goście mogą skorzystać z pełnego lub częściowego wyżywienia na miejscu. W pobliżu znajdują się również boiska do najpopularniejszych gier drużynowych oraz wiata grillowa, która pozwala cieszyć się własnoręcznie przyrządzonym smacznym posiłkiem nawet podczas gorszej pogody.

Do naszych domków letniskowych w Lubuskiem nad jeziorem zapraszamy nie tylko gości indywidualnych, ale również zorganizowane grupy. Mamy duże doświadczenie w przyjmowaniu grup kolonijnych oraz uczestników wyjazdów integracyjnych, dla których przygotowujemy indywidualną ofertę.