Lubuskie - idealne na wczasy nad jeziorem

Kiedy żar leje się z nieba, nie ma chyba nic przyjemniejszego niż wypoczynek nad jeziorem z rodziną czy przyjaciółmi. Ziemia Lubuska, jako kraina o niezwykłych walorach przyrodniczych, cieszy się dużą popularnością wśród urlopowiczów. Dlatego wczasy nad jeziorem chętnie spędzają tu polscy, jak i zagraniczni turyści.
Zapraszamy również Państwa!
Na terenie Ośrodka "Nowy Dworek" znajduje się łącznie 19 drewnianych domków położonych wśród sosnowego lasu, w odległość zaledwie 100 m od plaży. Dysponujemy 18 domkami czteroosobowymi oraz 1 domkiem sześcioosobowym. W każdym domku istnieje możliwość dostawienia łóżka polowego. Zezwalamy również na pobyt Państwa ukochanych czworonogów. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wypoczynek nad jeziorem, możemy zadbać również o wyżywienie. Szczególnie polecamy specjalności naszej ośrodkowej kuchni. Smacznie i niedrogo można zjeść sam obiad lub wykupić wyżywienie całodzienne. Zapraszamy również do baru i kawiarni na schłodzone piwko, kawę, ciepłe posiłki oraz lody i słodycze.DOMEK STANDARD


DOMEK S-ka

Wszelkie opłaty za pobyt i inne usługi, prosimy uregulować zaraz po przyjeździe, w recepcji ośrodka. Nie akceptujemy płatności kartami płatniczymi i kredytowymi. Oprócz ceny za domek, doliczamy również koszt parkingu samochodowego oraz opłatę klimatyczną.

Amatorom bliższego obcowania z naturą proponujemy pola namiotowe i campingowe z przyłączami do prądu, zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie linii brzegowej jeziora. Spora przestrzeń daje możliwości swobodnego ustawienia namiotu, przyczepy lub domku holenderskiego. Jednocześnie, chcąc zapewnić komfort naszym obozowiczom, zadbaliśmy również o łatwy dostęp do budynku sanitarnego z toaletami i prysznicami oraz miejscami do mycia naczyń.

Planując wakacyjny wyjazd, warto wziąć pod uwagę oferty wczasów nad jeziorem w województwie lubuskim. Lubuskie słynie z licznych jezior, lasów i atrakcji turystycznych. Tutejsze okoliczności przyrody sprawiają, że wyjazd jest naprawdę udany.